“Автоцентр-Україна” приймає замовлення на новий Tiguan Allspace

Відтeпeр нoвий Tiguan Allspace вжe дoступний для зaмoвлeння в Aвтoцeнтр-Укрaїнa

Нoвинкa бaзується нa іннoвaційній мoдульній плaтфoрмі MQB, якa гaрaнтує йoму змeншeння вaги, рoзмaїття мультимeдійниx кoмплeксів та багате оснащення у всіх комплектаціях. Він має на меті закріпити за собою звання найуспішнішого німецького кросовера.

Кожен рік понад 500 000 людей обирають цей універсальний автомобіль.

Тепер Volkswagen винайшов щось більше: новий Tiguan Allspace – безкомпромісний варіант лідера продажів. Просторе сімейне авто з колісною базою, довшою за Tiguan на 109 мм, та кузовом збільшеним на 215 мм.

Навіть задачі, для яких зазвичай підходять тільки трейлери, не є проблемою для Tiguan Allspace: складений другий ряд сидінь дозволяє збільшити довжину багажного відділення у автомобілі зі стандартною комплектацією до 1 921 мм, а об'єм – до 1 920 літрів.

Tiguan та новий Tiguan Allspace розроблялися одночасно. Відповідно, обидві моделі неухильно демонструють впевненість та доступні як у стандартному виконанні, так і з пакетом Offroad. Проте і в салоні йому є чим похизуватися, адже подовжена колісна база надає йому додаткового простору як у салоні, так і багажному відділенні.

 

Новий Tiguan Allspace пропонує ще більш інтуїтивний інтерфейс та останні новинки світу мультимедійного обладнання Volkswagen. Наприклад, Active Info Display – цифрову панель приладів із можливістю повної індивідуалізації та повноекранної навігації. Для кращої обзорності та додаткового комфорту також доступний проекційний дисплей Head-up, який здатний відображати підказки навігації, поточну швидкість, активні системи допомоги водієві або ж обмеження швидкості на певних ділянках дороги.

Online-cлужби надають можливість синхронізувати та використовувати мобільні пристрої не відволікаючись від керування. Найсучасніші мультимедійні системи нового здатні інтегрувати смартфони і планшети водія та пасажирів до загального функціоналу мультимедіа завядки технології App-Connect, яка поєднує MirrorLink™, Android Auto™ від Google та Apple CarPlay™. До того ж новий Tiguan Allspace отримав функцію управління жестами для навігаційної системи Discover Pro.

 

Будь-який батько, якому регулярно доводиться перевозити половину футбольної команди, буде просто в захваті від опційного 3-го ряду сидінь. Це перетворює Tiguan Allspace на автомобіль з конфігурацією сидінь 5+2. Коли задній ряд сидінь не потрібен, його можна скласти, інтегрувавши у підлогу багажника.

 

В Україні новинка наразі доступна у традиційних комлпектаціяхTrendline, Comfortline та Highline із широкою палітрою бензинових двигунів TSI та можливістю вибору між переднім та повним приводом 4MOTION:

  • 1.4 л TSI 150 к.с. із 6-ступеневою механічною коробкою передач або 6-ступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням DSG
  • 2.0 л TSI 180 к.с. із 7-ступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням DSG та повним приводом 4MOTION
  • 2.0 л TSI 220 к.с. із 7-ступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням DSG та повним приводом 4MOTION.

Сконфігурувати свій новий Tiguan Allspace Ви маєте можливість за цим посиланням

Більш детальна інформацію про комплектації, ціни та наявність в м. Дніпро дізнайтеся у фахівців відділу продажу автомобілів ТОВ "Автоцентр-Україна" за телефонами (050) 322-22-31 та (097) 322-22-31.

Автосалон Volkswagen Автоцентр-Украина

Адрес: г. Днепр, Набережная Победы, 22

Тел.: (056) 790-33-31, (050) 322-22-31, (097) 322-22-31

Время работы: с 8.00 до 20.00

E-mail: yaroshuk@autocenter.dp.ua

WEB: www.autocenter.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.