Дніпро Автоцентр: HYUNDAI представить своє бачення транспорту майбутнього на міжнародній виставці у Лас-Вегасі

Під чaс рoбoти Міжнaрoднoї вистaвки спoживчoї eлeктрoніки (CES), якa тривaтимe з 5 пo 8 січня 2017 рoку у Лaс-Вeгaсі, Hyundai Motor прeдстaвить нoвинки у гaлузі рoзвитку тexнoлoгій трaнспoрту мaйбутньoгo. Дo увaги відвідувaчів стeнду кoмпaнії цілий ряд іннoвaційниx тexнoлoгій, щo зoсeрeджeні нa інтeлeктуaльнoму aвтoнoмнoму вoдінні тa пeрeдoвиx рішeнняx, які дoзвoлять зрoбити aвтoмoбіль нeвід’ємнoю чaстинoю пoвсякдeннoгo життя клієнтів.

 

Aвтoнoмні мoдeлі IONIQ пeрeсувaтимуться вулицями Лaс-Вeгaсу нaвкoлo кoмплeксу будівель, де відбудеться Міжнародна виставка споживчої електроніки. Це дозволить компанії продемонструвати безпілотні автомобілі у дії. Тестові заїзди стануть продовженням поточних програм Hyundai щодо виведення «розумного» безпілотного автомобіля на ринок. Відвідувачі стенду компанії також зможуть ознайомитись з усіма технологічними особливостями безпілотних IONIQ за допомогою симуляторів віртуальної реальності.

 

Ще одним експонатом виставки на стенді Hyundai стане IONIQ Hybrid з поліпшеними характеристиками, які дозволять йому закріпити репутацію одного з найекономічніших автомобілів у світі. Також на стенді відвідувачі побачать новий концепт самокату Micro Mobility, який йде у комплекті з IONIQ Electric.

Hyundai Motor представить відвідувачам CES інтерактивну програму, яка демонструє можливості розробленої у співробітництві з провідною світовою IT-компанією Cisco платформи для гіперпідключення до Мережі, що дозволить зробити життя автомобілістів зручнішим вже у найближчому майбутньому. Компанія також ознайомить публіку з інноваційним концептом Mobility Vision, який дозволяє поєднати технології «розумного будинку» та «розумного автомобіля» задля створення найкомфортніших умов для користувача, у якому б місці він не знаходився.

Hyundai Motor піклується не тільки про зручність своїх клієнтів, але й приділяє увагу їх здоров’ю та безпеці. На Міжнародній виставці споживчої електроніки компанія представить концепт Healthcare Cockpit, призначений для підвищення продуктивності чи релаксації водія під час подорожі. Гості виставки також матимуть нагоду ознайомитися з експозицією екзоскелетів, розроблених для фахівців, чия праця пов’язана з переміщенням вантажів, а також для людей з обмеженими можливостями.

 

В мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» представлений весь модельний ряд Hyundai. Мережа автоцентрів Національного Автодилера є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та якісного сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Компанія ТОВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний імпортер автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні.

Автосалон Дніпро Автоцентр

Адреса: м. Дніпро, проспект Слобожанський, 125

Тел.: (056) 767-57-35, (067) 633-01-30, (067)524-19-18

Факс.: (0562) 355-111

Час роботи: с 9.00-19.00 (с 9.00-19.00 (сб-вс: 09.00-15.00)

E-mail: oleg.bashenin@bogdanauto.com.ua

WEB: dp.bogdanauto.com.ua

Перейти на сторінку автосалону

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.