Honda запускає в продаж N-Box нового покоління

В Япoнії відбулaся oфіційнa прeм'єрa нoвoї генерації популярного кей-кара. Дизайн N-Box наступного покоління Honda розсекретила ще в червні. Стандартний мікровен отримав нові бампери, решітку радіатора і капот, світлодіодну оптику. Зовнішній вигляд «молодіжної» версії Custom виконаний в стилі «старших» моделей марки. Для обох модифікацій доступна двоколірна забарвлення кузова.

У салоні інші передня панель, «приборка» і блок управління кліматичною установкою, безліч відділень для дріб'язку, з'явилася нова мультимедійна система з великим сенсорним екраном. Переднє пасажирське крісло можна зрушити вперед, все сидіння розкладаються. У компанії також відзначили, що масу N-Box вдалося знизити на 80 кг, а сам кей-кар став просторіше.

Модель оснащується трициліндровим бензиновим мотором 0.66 потужністю 58 або 64 л.с., який працює в парі з варіатором. Привід передній або повний.

Уже в «базі» у нового N-Box комплекс безпеки Honda Sensing, в нього входять: адаптивний круїз-контроль, системи розпізнавання дорожніх знаків, автоматичного перемикання світла фар, запобігання фронтального зіткнення, попередження про вихід із займаної смуги.

 

Ціна стандартного кей-кара починається з позначки в 1 385 640 єн, що еквівалентно приблизно 12 600 $ за актуальним курсом. N-Box Custom обійдеться мінімум в 1 698 840 єн це близько 15 500 $. Продажі стартують 1 вересня, Хонда планує реалізовувати по 15 000 мікровенов щомісяця.


Показать еще
(10)

Інші автоновини>>

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.