Найдорожчий автомобіль у світі

Нa «Кoнкурсі eлeгaнтнoсті» в ітaлійськoму Чeрнoббиo (Concorso d'Eleganza Villa d'Este) кoмпaнія Rolls-Royce представила автомобіль під назвою Sweptail.

Новий Rolls-Royce – це завжди цікаво, а якщо ще його розробник стверджує, що мова йде про найдорожче автомобілі в світі.

 

Втім, говорити про Sweptail як про нову серійної моделі Rolls-Royce, не можна. Даний екземпляр – єдиний в світі. Хоча він і був спроектований на платформі Phantom Coupe, але за своїм дизайном цей автомобіль ексклюзивний. За це треба сказати «спасибі» невідомому гурману, який замовив собі особливий Rolls-Royce. Чей Rolls-Royce Sweptail обійшовся йому в 10 мільйонів фунтів стерлінгів (близько $ 12,8 млн). Виступаючи на заході, глава Rolls-Royce Торстен Мюллер-Отвос цифри не підтвердив, хоча і зазначив, що автомобіль коштує великих грошей.

 

Якщо сума, яку заплатив покупець за Rolls-Royce Sweptail, відповідає заявленій, це означає, що цей автомобіль – найдорожчий в світі. Настільки дорогий, що Pagani Huayra, Bugatti Chiron і ексклюзивні авто шведської марки Koenigsegg виглядають у порівнянні з ним … відвертою «дешевинкою».

 


Показать еще
(1)

Rolls-Royce Sweptail отримав екстравагантний дизайн, навіяний формами класичних авто 20-30-х років минулого століття. Найяскравіші елементи Sweptail – його величезна решітка радіатора, витягнута корми кузова і ексклюзивний салон, які значно відрізняються від того, що є в складі будь-якого іншого представника преміальної британської марки. За інформацією, наданою автовиробником, на узгодження дизайну і будівництво унікального авто пішло близько чотирьох років.

 

Величезне купе може прийняти на борт тільки двох сідоків: задній диван демонтований, замість нього – ложе для саквояжа. Салон оброблений цінними породами дерева, з передньої панелі зникли майже всі другорядні кнопки і рукоятки, зате в консоль вбудований охолоджуваний відсік для пляшки шампанського і двох келихів. Нарешті, за дверима в бортах вбудовані висувні бокси з вуглепластика і шкіри, в які можна заховати ноутбук.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.