Новий седан від японського виробника Mitsubishi Motors

Дeбют нoвoгo сeдaну Mitsubishi Grand Lancer нa «живих» фотографіях. Японський виробник Mitsubishi Motors планує запропонувати новий компактний седан Grand Lancer на китайському ринку, а також в ряді країн Азіатського регіону. Напередодні, разом з цією інформацією, в мережі з'явилися "живі" фотографії новинки, яка була раніше представлена ??на Тайвані.

Як неодноразово зазначалося раніше, японський виробник прийняв рішення припинити продажі моделі Lancer на багатьох ринках світу. Однак нещодавно компанія розсекретила оновлений седан, який разом з новою зовнішністю отримав нову назву.

За даними численних іноземних ЗМІ, на цей момент керівництво бренду розглядає можливість виведення новинки на ринок Китаю, а також перспективи продажів седана в інших країнах Азіатського регіону. Де і коли конкретно з'явиться автомобіль, не уточнюється.

Коротенько нагадаємо, після поновлення у автомобіля разюче змінився дизайн екстер'єру, тепер він виконаний відповідно до нового напрямком Dynamic Shield. Плюс до всього, машина отримала переглянуту світлотехніку, а також нові бампери. У компанії відзначили, що в конструкцію седана був внесений ряд поліпшень, за рахунок чого він став тихіше і комфортніше.


Показать еще
(1)

На старті продажів новий Mitsubishi Grand Lancer запропонують з єдиним безальтернативним мотором, об'ємом 1,8 літра. Цей агрегат здатний виробляти 138 (140) сил. У ролі трансмісії виступає безступінчатий варіатор CVT.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.