Новий SUV Peugeot 3008 став Автомобілем року 2017

Нoвий SUV Peugeot 3008 булo  визнaнo Aвтoмoбілeм  рoку 2017 в пoнeділoк, 6 бeрeзня в Жeнeві суддівськoї кoмісією, щo складається з 58 європейських журналістів.

Журі відмітили стиль, дизайн інтер’єру та  високу ефективність переможця. Престижний трофей приєднався до двадцять інших  призів, які  новий Peugeot 3008 вже виграв.

Новий Peugeot 3008  – п’ятий автомобіль бренду, який став Автомобілем року і перший кросовер в історії конкурсу COTY, який виборов цей почесний титул.

Захоплюючий дізайн

Хромована решітка радіатораi, виразні Full LED фари – ви будете у захваті від такої потужної передньої частини Нового SUV PEUGEOT 3008! Лише погляньте на його плавні та динамічні лінії, що підкреслені елегантною хромованою вставкою на крилах автомобіля!


За бажанням дизайн Нового PEUGEOT 3008 можна доповнити дахом Black Diamondi . А яскрава чорна смуга, яка переливається світлодіодними задніми ліхтарями у вигляді трьох чітких ліній, наче сліди кігтів лева, лише доповнить фінальний образ. Їх чітко видно як вдень так і вночі.

Надзвичайні враження

Це найкращий момент, щоб відправитись у подорож.

Завдяки другому поколінню технології PEUGEOT i-Cockpit® новий SUV PEUGEOT 3008 запрошує вас у високотехнологічний світ. 8-дюймовий сенсорний екран, цифрова панель приладів, компактне кермо із вбудованими кнопками управління та електронним важілем автоматичної коробки передач,i гарантовано покращить ваше задоволення від кермування.

Налаштуйте свої відчуття, використовуючи систему i-Cockpit Amplifyi Оберіть та адаптуйте атмосферу в салоні автомобіля відповідно до вашого настрою, або ж відпочиньте в комфортному кріслі з масажемi та насолоджуйтесь враженнями в розкішній, сучасній обстановці.

 

Нарешті, насолодіться чудовим відчуттями та комфортом під час подорожі від теплого світла, що надходить з панорамного дахуi, в той час як ваша улюблена музика ллється через центральну високоякісну FOCAL Hi-Fi аудіо системуi.

Інноваційні технології

Дослідження світу – це також використання технологій, що знижують забруднення навколишнього середовища Дизельні двигуни HDi та автоматична коробка передач EAT6, якими агрегується новий SUV PEUGEOT 3008 перетворюють його на один з найекологічніший SUV у своїй категорії*.

 

* Витрати пального, міський цикл (л/100км) : 5,5 –  рівень CO2  у відпрацьованих газах (г/км) : 142

Витрати пального, замський цикл (л/100км) : 4,4 – рівень CO2  у відпрацьованих газах (г/км): 114 

Витрати пального, змішаний цикл (л/100км) : 4,8  –  рівень CO2  у відпрацьованих газах (г/км) : 124

 

Официальный дилер Peugeot в Запорожье и Запорожской области:

смотреть предложения автосалона >>

Пежо Центр Запорожье «ЛИОН АВТО»

г. Запорожье ул. Складская, 8 (Космический мкрн.)

отдел продаж: (061) 222-88-22

сервисное обслуживание: (061) 222-88-18

www.lion-peugeot.zp.ua

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.