Преміум Моторс: Toyota Camry. Ласкаво просимо до бізнес-класу!

Спрaвтe прaвильнe врaжeння рaзoм з нoвим сeдaнoм Toyota Camry! Toyota Camry від 743 360 грн. Динaмічнe зoвнішнє oфoрмлeння цьoгo aвтoмoбіля виoкрeмлює йoгo на фоні інших седанів бізнес-класу, а надзвичайно комфортабельний салон запропонує неабияке поєднання затишку та сучасних технологій. Це першокласний автомобіль, що забезпечить якнайкращі враження від кожної поїздки завдяки потужним й ефективним двигунам та чудовій динаміці руху.

В оснащенні просторого салону нової Toyota Camry акцент був зроблений на високі технології і можливість відчути преміальне якість виконання в кожному дотику. Ергономіку робочого місця водія вдалося поліпшити за рахунок установки нового, більш зручного трехспицевого рульового колеса. Змінам піддалася і комбінація панелі приладів. Тут з'явився новий багатофункціональний TFT- дисплей з діагоналлю 4,2 ". На центральній консолі зі зміненою компонуванням і дизайном передбачений другий кольоровий мультимедійний сенсорний дисплей з діагоналлю 6,1 "або 7" (залежно від комплектації).

У салоні нової Toyota Camry з'явилася додаткова фонове підсвічування простору для ніг водія і пасажирів. Рівень оснащення нової Toyota Camry став ще вище і наблизився до рівня автомобілів преміум-сегмента. У конструкції кліматичної установки використаний іонізатор повітря, який працює за технологією NanoeTM. Toyota Camry пропонує власникам широкий спектр мультимедійного обладнання: від сенсорного інтерфейсу до супутникової навігації і нової енергозберігаючої аудіосистеми JBL преміум-класу. Удосконалена мультимедійна система Toyota Touch 2 або Toyota Touch 2 з функцією Go, яка оснащена навігацією, тепер отримала висококласний дисплей WVGA з роздільною здатністю 800 × 480 пікселів.

Нова Toyota Camry оснащена розширеним діапазоном технічних засобів активної і пасивної безпеки, які відповідають рівню престижного седана бізнес-класу.

Основні особливості нової Toyota Сamry:

  • світлодіодні денні ходові вогні;
  • кольоровий багатофункціональний дисплей 4.2 "між тахометром і спідометром;
  • підсвічування для ніг водія і пасажира переднього ряду;
  • мультимедійна система Toyota Touch 2 і Toyota Touch 2 з функцією Go (тільки для комплектації Premium).
  • люк з електроприводом (тільки для комплектації Premium).
  • оновлений дизайн дисків R17 (тільки для комплектації Premium).

Ставши власником нової Camry, ви завжди з нетерпінням чекатимете кожної нової поїздки. Воно і не дивно, бо у новому седані бізнес-класу питанням динаміки та комфорту у салоні приділено особливу увагу. А обравши модифікацію з 3,5-літровим двигуном, у вас завжди буде достатній запас потужності, про який не треба зайве й говорити. Всі двигуни, якими комплектується седан Camry, напрочуд ефективні, тобто ощадливо споживають пальне та мають невеликий вміст шкідливих речовин у відпрацьованих газах.          

Детальніше про автомобіль Toyota Camry>>

Автосалон Премиум Моторс

Адрес: г. Винница, 1-км Хмельницкого шоссе

Тел.: (0432) 555-915, (067) 431-80-40

Время работы: с 9.00 до 20.00

E-mail: office@premium-motors.toyota.ua

WEB: http://www.toyota.vn.ua

Перейти на страницу автосалона

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.