Відродження Hummer H1

У 2006 рoці General Motors oгoлoсили прo свій нaмір згoрнути виробництво першого покоління позашляховика Hummer, який на той час випускався вже 24 роки. Останній екземпляр H1 зійшов з конвеєра в липні 2006, подальше виробництво і продаж автомобіля була неможлива через посилилися вимог до екологічної безпеки машин в США.

Однак, військова родовід Hummer H1 дав про себе знати (H1 – це громадянське виконання американського армійського позашляховика HMMWV, або Humvee) і автомобіль останнім ривком повернувся до життя. Компанія VLF Automotive під керівництвом колишнього голови GM Боба Лутца (там же тепер працює і Хенрік Фіскер) і організація Humvee Export, яка об'єднує ентузіастів і підприємців, реінкарнували легендарну модель під егідою нового спільного проекту.

Humvee Export звернулися за допомогою до VLF Automotive для збірки Hummer H1 на силових установках і трансмісіях General Motors. Автомобіль вийде на ринок під ім'ям Humvee C-Series (C – від англ. Civilian, цивільний), оскільки права на бренд Hummer і раніше належать GM. Виробництво Humvee C-Series налагоджено в США, однак автомобіль в продаж так і не надійде в США, оскільки не відповідає законодавству, що регулює дрібносерійну збірку машин.


Показать еще
(2)

Позашляховик можна буде придбати в Європі, на Близькому Сході, в Африці та Китаї. Humvee Export заявляє, що C-Series – це саме «той Humvee, якого чекав світ, який об'єднує в собі чудову роботу по збірці, неймовірну функціональність і лідируючі в індустрії технології мобільності». Позашляховик буде представлений в трьох комплектаціях: Bravo, Charlie і Delta. Під капотом C-Series собі застосування знайдуть мотори GM 6.5 л. V8 (потужність 190, 205 або 250 к.с.) і 6.2 V8 на 430 к.с.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.